O nás

SoftOne, s.r.o. je mladá dynamická firma na rýchlo sa rozvyjajúcom a rastúcom IT trhu. Progresívne využívame naše odborné znalosti na to, aby naši zákazníci dosiahli stanovené ciele.
Práca je pre nás viac koníček a preto budeme aj naďalej s radosťou poskytovať našim zákazníkom najlepší dizajn, najvýkonnejšie technológie a najnovšie služby. Sme odhodlaní pripraviť kientovi pevné základy, aby mohol uspieť a my budeme môcť rásť spolu s niím. Sme úspešní, pokiaľ naši klienti sú úspešní. Sme spokojní pokiaľ naši klienti sú tiež spokojní.

Čo robíme

Poskytujeme kompletné služby v oblasti informačných technológií, mediálnej reklamy a infraštruktúrach.

  1. Prvý krok úspešnej spolupráce je porozumieť čo klient potrebuje.
  2. Druhý krok je spoznať prostredie klienta. Pripraviť mu plán a riešenie.
  3. Tretí krok je realizácia. Vkladáme veľké úsielie aby sme naplnili očakávanie klienta a dodali kvalitný produkt.
  4. Štvrtí krok je podpora a ďalší rozvoj. S našimi klientami ostávame v úzkom kontakte a pomáhame im ďalej rásť. Pretože, ak rastú oni, my rastieme s nimi.
Zostať v kontakte s vašimi zákazníkmi je najsilnejší spôsob, ako zabezpečiť dlhý a úspešný vzťah. To vedie k opakovaniu podnikania a lojalite zákazníkov. Keď na konci vidíme, že zákazník je spokojný, potom sme dosiahli náš cieľ.

Naša filozofia

Zameriavame sa na webové stránky unikátne pre každého klienta. Veríme, že firma už nedokáže na trhu pôsobiť dôveryhodne, bez toho aby vlasnila dobre vyzerajúcu web stránku. Dobre navrhnutá a zrealizovaná web stránka zvyšuje dôveryhodnosť, vie presvedčiť a má dlhú životnosť. Je to reklama za rozumnú cenu.

Web technológie

Ponúkame technológie, ktoré umožňujú klientom splniť a prekročiť cieľe stanovené v ich podnikateľskom pláne. Používame najmodernejšie programovacie techniky na zabezpečenie interakcie a funkčnosťi pre užívateľa a zároveň produkt poskytuje jednoduchú ovládateľnosť celého obsahu. Web stránka tak môže žiť svojim životom a prinášať stále nových a nových klientov.

Kontaktný formulár
Captcha