Ponúkané služby

Softvérové služby:

Sú zamerané na výrobu softvéru v rôznych oblastiach. Patria sem najmä webové, skladové a databázové aplikácie. Tie môžu nadobúdať rôzne podoby, ako jednoduché prezentačné stránky, cez internetové obchody až po rozsiahlejšie portálové a databázové riešenia. Pre väčšie a progresívnejšie firmy vieme vybudovať vnútoropodnikové systémy, ktoré môžu spolupracovať už s existujúcim riešením. Vieme vytvoriť softvér, ktorý požadujete presne podľa Vašich požiadaviek. Sme tí, ktorí Vám pomôžu vstúpiť do sveta informačných technológií a pomôžu Vám držať krok s konkurenciou aj v 21. storočí.

Grafické služby:

Návrh a výroba grafických a vizuálnych materiálov pre tlačové a elektronické použitie. Tvoríme jedinečné webdizajny, pútavé banerové reklamy ako aj katalógy a iné printové či prezentačné materiály. Veríme, že úspechom dobrého predaja je pôsobivý a pútavý vzhľad. Grafické prevedenie vždy prispôsobíme požiadavkám zákazníka, pričom sa mu vždy snažíme predložiť niekoľko návrhov. Zákazník tak má možnosť voľby a výberu.

Serverové služby:

Zákazníkom vieme poskytnuť kompletné technologicé riešenia a ich servis a podporu. Zaručujeme tým pohodlné, rýchle a bezpečné fungovanie všetkých aplikácií. Zákazník sa nemusí trápiť analýzami a kontrolou systémov. Pri projektoch zákazníkov vopred upozorníme na hroziace nebezpečenstvo a navrhneme im riešenie či spôsoby ako mu predísť. Okrem správy databáz, server systémov a clustrových systémov, ponúkame aj budovanie vnútrofiremnej infraštruktúry. Sem patrí návrh a budovanie interných sietí, VPN sietí ale aj lokálnych služieb bežiacich na rôznych platformách.

Poradenské služby:

Naša firma poskytuje poradenské služby, ktoré sú zamerané na audit procesov v spoločnostiach. Sme odborníci v oblasti zlepšovania firemných procesov a pomáhame tak klientom zlepšovať svoje podnikateľské výsledky. Naši poradcovia majú rozsiahle skúsenosti v oblasti procesného manažmentu a sú schopní poskytnúť klientom vysoko kvalitné služby. Naše riešenia sú navrhnuté tak, aby pomáhali klientom znižovať náklady, zvyšovať efektivitu a zlepšovať kvalitu výstupov. Pomáhame klientom identifikovať slabé miesta v ich procesoch a navrhovať riešenia na ich odstránenie. Naši poradcovia pracujú s klientami na vytváraní stratégií pre zlepšenie procesov a zabezpečenie ich úspešnej implementácie.

Kontaktný formulár
Captcha