Internetové obchody

Zakladný stavebný kameň dobrého internetového obchodu je vyhľadávanie produktov. Zákazník musí rýchlo a jednoducho nájsť presne to čo hľadá. Internetové obchody staviame "user-friendly". Tak aby sa zákazník cítil príjemne počas nakupovania. Nezabúdame pritom ani na správcu e-shopu, ktorému ponúkame intuitívny CMS systém na správu celého systému.

Prečo používať internetový obchod od nás:

Vedieme dlhoročnú spoluprácu s jedným z najväčších internetových obchodov na slovensku. Partnerovi zabezpečujeme kompletné služby od dizajnérskych prác až po realizáciu a správu celého systému.

Kľúčové vlasnosti e-shopu:

  • rýchle vyhľadávanie - podporujeme rýchle vyhľadávania vo viacerých možných variáciách
  • "one-page checkout" - celý nákupný proces je uskutočňovaný len cez jednu podstránku
  • SEO optimalizácia - pre efektívne indexovanie stránky internetovými vyhľadávačmi
  • platobné moduly - podporujeme všetky dostupné a bezpečné platobné systémy, ako: internet banking jednotlivých slovenských bánk, platobné karty, dobierka, hotovosť, prevod na účet, platba kreditmy e-shopu
  • fakturačný model - zabezpečuje správu a vyhľadávanie faktúr. Možnosť synchronizácie fakturácie s kamenným obchodom ako aj ich generovanie do PDF formátu, pre tlač a fyzickú správu.
  • optimalizácia pre mobil - e-shop je optimalizovaný pre mobilné zariadenia (iPhone, HTC, Nokia atď). Zabezpečujeme tým pohodlné prezeranie, vyhľadávanie a nakupovanie aj na mobilných telefónoch.
Kontaktný formulár
Captcha